سئو یا بهینه سازی وب سایت چیست ؟

سئو (Search Engine Optimization) یا بهینه سازی وب سایت برای موتور جستجو فرآیند و پروسه ای که باعث بهبود رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجو به صورت طبیعی و بدون پرداخت هزینه به موتور جستجو می شود. برای انجام کار SEO در نظر می گیرند موتور جستجو چگونه کار می کند مخاطبان چه کلماتی را جستجو می کنند .بر اساس آن در وب سایت تغییر می دهند تا به جایگاه مورد نظر برسد و در واقع وقتی بحث SEO مطرح می شود منظور از موتور جستجو معمولا گوگل است زیرا اکثرکاربران وب(به ویژه در ایران) از این موتور جستجو استفاده می کنند.

چه کسانی به SEO احتیاج دارند ؟

هر وقت سایتی که به سوی تجارت و بازرگانی حرکت می کند باید صفحات وب خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کند. هدف نهایی یک وب سایت جلب کاربران اینترنتی می باشد و مطالعات نشان داده است که پهنه عظیمی از کاربران اینترنتی وب سایت ها در موتورهای جستجو پیدا کرده اند. اگر شرکت شما نظر به ساخت یک وب سایت جدید یا بروز کردن وب سایت قدیمی خود دارد باید توجه داشته باشید که برای پیشرفت باید seo در اولیت قرار دهید . بخاطر داشته باشید که seo شما را به مسابقه بزرگ می برد و شما را در بازار معرفی می کند .

هر روز میلیون ها جستجو در موتورهای جستجو توسط کاربران انجام میگیرد که84/14 درصد آن در گوگل انجام می گیرد ودر نتیجه حضور در صفحه اول گوگل از اهمیت بالایی برخوردار است .آمار ها حاکی از این است که 90 درصد کاربران تنها صفحه اول گوگل را مشاهده می کنند و هیچگاه به صفحات بعدی وارد نمیشوند و در واقع عدم حضور شما در صفحه اول گوگل به معنی شکست شما در سئو است .

   چرا کلیک بوم ؟ (سرویس  ورودی از گوگل و سرویس بازدید موبایلی )
اما مهترین عامل در سئو سایت  که حدودآ 40 درصد سئو وب سایت به آن بستگی دارد بازدید از سایت است بازدید از یک وب سایت می تواند مستقیم یا بر اساس ورودی از گوگل باشد .بازدید ورودی از گوگل یعنی گرفتن ورودی مستقیم از سایت گوگل بر اساس کلمه کلیدی (محصول شما - خدمات شما ) است که این عامل در تمام امکانات آنالیز سئو سایت گوگل به چشم می خورد و این همین امکانی است که سرویس  گوگلی کلیک بوم در اختیار شما قرار می دهد.(کلیه بازکنندگان سرویس گوگلی کلیک بوم  واقعی با ای پی ایرانی هستند و مدت زمانی که  سایت شما را در این سرویس مشاهده می نمایند 120 ثانیه است )
سرویس گوگلی کلیک بوم قابل استفاده  برای سایت هایی با پروتکل http و https   می باشد .


گوگل  (15 آبان) طبق اطلاعیه ای و با توجه به آمار منتشر شده در مورد استفاده کاربران از موبایل اعلام کرد که از این پس خزنده گوگل به صورت Mobile First Indexing فعالیت می کند. به این معنی که خزنده گوگل در درجه نخست ورژن موبایل یک سایت را ایندکس می کند و آن را برای سایت در نظر میگیرد، به عنوان مثال اگر سایتی بخشی از اطلاعات صفحه را در نسخه موبایل خود نمایش نمی دهد، ملاک گوگل برای محتوای صفحه نسخه موبایل خواهد بود و نه نسخه دسکتاپ وب سایت و هرچه بازدید از سایت شما توسط اسمارت فون ها بیشتر باشد گوگل سایت شما را محبوب تر در نظر می گیردو این همین امکانی است که سرویس موبایلی کلیک بوم در اختیار شما قرار میدهد.(کلیه بازکنندگان سرویس موبایلی    واقعی با ای پی ایرانی هستند و مدت زمانی که  سایت شما را در این سرویس مشاهده می نمایند 120 ثانیه است )

دانلود فیلم عملکرد سرویس گوگلی لطفا برای آشنایی بشتر با سرویسهای کلیک بوم  فیلم ها را دانلود و مشاهده نمایید. دانلود فیلم عملکرد سرویس موبایلی

گزارش لحظه ای

گزارش نموداری

گزارش هر کلیک

قوانین برای اگهی دهندگان
  • از پذیرش سایت های فیلتر شده و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و فروش اکانت های عبور از فیلترینگ، معذوریم .
  • طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است .
  • از خدمت رسانی به سایت های دانلود فیلم، موزیک و سریال های غیر مجاز و فروشگاه های محصولات غیر مجاز معذوریم.
  • وبسایت های که از کد های پاپ آپ خودکار و آی فریم و موزیک استفاده می کنند تایید نخواهند شد.
  • برای استفاده از سرویس گوگلی کلیک بوم  موقعیت سایت شما در گوگل بر اساس کلمهکلیدی باید تا صفحه 30 گوگل قرار داشته باشد .
  • برای شروع به کار کافیست ابتدا در قسمت کلیک کنندگان ثبت نام کرده ، بعد از ورود  فایل راهنما و فیلم  آموزشی را با دقت مشاهده نمایید.
  •  ثبت نام و دریافت امتیاز فقط از طریق شارژ مستقیم برای شماره های اعتباری همراه اول ،ایرانسل، رایتل امکان پذیر است و امکان دریافت نقدی امتیاز وجود ندارد.
  • هر کلیک کننده در سیستم کلیک بوم در 24 ساعت یکبار و با یک ای پی از ایران  میتواند کلیک نماید و گزارش کلیک خود را در پنل مشاهده نماید.
  • سیستم کلیک موبایلی کلیک بوم فقط از طریق گوشی همراه یا تبلت قابل کلیک کردن می باشد .
  • کاربری کلیک کنندگانی که طبق فیلم آموزشی و راهنما کلیک انجام ندهند بالافاصله توسط سیستم خودکار کلیک بوم  مسدود می گردد .