بازدید سایت

از آنجایی که منظور از بازدید سایت تعداد افرادی است که از سایت شما بازدید می کنند، بنابراین بنیاد وب سایت شما را تشکیل می دهد. بدون ترافیک، هیچ کس نمی خواند، کلیک نمی کند، ثبت نام نمی کند یا خریدی انجام نمی دهد.چه یک فروشگاه تجارت الکترونیکی باشید و چه یک مرکز تولید آجر و سیمان، بازدید بیشتر از وب سایت یک هدف مشترک در بین صاحبان مشاغل و بازاریابان است. وب سایت شما ویترین فروشگاه آنلاین شماست، جایی که بازدیدکنندگان می توانند درباره پیشنهادهای شما بیشتر بدانند، به برند شما اعتماد کنند و در نهایت به مشتری شما تبدیل شوند.

اما اگر کسی در وهله اول سایت شما را پیدا نکند، آیا داشتن یک سایت زیبا با کاربری آسان، باعث افزایش مشتری شما خواهد شد؟بازدید سایت ،افزایش بازدید سایت،افزایش بازدید گوگل

چرا باید ترافیک وب سایت بخرم؟


با رشد خارق العاده اینترنت و افزایش تعداد وب سایت های جدید که هر روز بارگزاری می شوند، جستجوگرها به طور فزاینده ای سریع هستند و کار کردن با آن ها دشوار است.

آخرین روند بررسی اینترنت برای سال 2020 به وضوح این فضای رقابتی را نشان می دهد:

| 4،5 میلیارد وب گرد در سراسر جهان هستند.

| در سال 2020 ترافیک موبایل 56٪ از کل ترافیک را نشان داد و تا اواسط سال 2021 به 61٪ می رسد.

| "وبلاگ نویسی" به طور مداوم در حال رشد است (روزانه 2 میلیون وبلاگ در اینترنت ارسال می شود)

| 69٪ از کاربران اینترنت به صورت آنلاین خرید می کنند.

| 92٪ سهم بازار موتور جستجو در جهان توسط گوگل است.

| صفحه اول گوگل 91٪ از ترافیک را نشان می دهد.

اگرچه امروزه تکنیک های سئوی بسیاری برای افزایش ترافیک وبسایت وجود دارد اما اکنون همه سایت ها از همان تکنیک ها استفاده می کنند و رقابت قوی تر است. دسترسی به صفحات اول جستجوگرهای گوگل، بینگ و دیگر موارد دشوارتر است. موتورهای جستجوگر بهتر، وب سایت ها و وبلاگ های دارای بازدید بیشتر را فهرست بندی می کنند چرا که از محبوبیت و جذابیت بیشتری برخوردار هستند.


خرید بازدید سایت


چرا باید ترافیک وب سایت بخرم؟خرید بازدید سایت کلیک بوم همراه با بازدید کنننده واقعی

با رشد خارق العاده اینترنت و افزایش تعداد وب سایت های جدید که هر روز بارگزاری می شوند، جستجوگرها به طور فزاینده ای سریع هستند و کار کردن با آن ها دشوار است.
آخرین روند بررسی اینترنت برای سال 2020 به وضوح این فضای رقابتی را نشان می دهد:
| 4،5 میلیارد وب گرد در سراسر جهان هستند.
| در سال 2020 ترافیک موبایل 56٪ از کل ترافیک را نشان داد و تا اواسط سال 2021 به 61٪ می رسد
| "وبلاگ نویسی" به طور مداوم در حال رشد است (روزانه 2 میلیون وبلاگ در اینترنت ارسال می شود)
| 69٪ از کاربران اینترنت به صورت آنلاین خرید می کنند
| 92٪ سهم بازار موتور جستجو در جهان توسط گوگل است
| صفحه اول گوگل 91٪ از ترافیک را نشان می دهد
اگرچه امروزه تکنیک های سئوی بسیاری برای افزایش ترافیک وبسایت وجود دارد اما اکنون همه سایت ها از همان تکنیک ها استفاده می کنند و رقابت قوی تر است. دسترسی به صفحات اول جستجوگرهای گوگل، بینگ و دیگر موارد دشوارتر است. موتورهای جستجوگر بهتر، وب سایت ها و وبلاگ های دارای بازدید بیشتر را فهرست بندی می کنند چرا که از محبوبیت و جذابیت بیشتری برخوردار هستند.
علاوه بر روش های معمول بهینه سازی موتور جستجو (SEO) که ما اکیداً توصیه می کنیم و تمام کاربران بایستی به آن توجه کنند، خرید بازدیدهای هدفمند باعث افزایش بازدید از یک وب سایت یا وبلاگ و بهبود رتبه و دیده شدن آن می شود.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   
                                    

اهمیت بازدید سایت                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

تفاوتی نمی کند که شما در وب سایت خود، چه خدمات یا محصولاتی را ارائه می کنید. هر چقدر هم که سایت شما طراحی خوبی داشته باشد و یا با کیفیت و سریع باشد، تا زمانی که نتوانید بازدید واقعی از کاربران دریافت کنید، تمام تلاش های تان بی فایده است!
امروزه عامل اصلی عدم موفقیت بسیاری از صاحبان کسب و کارهای آنلاین، عدم توانایی در افزایش ترافیک سایت است. در حقیقت عدم جذب بازدیدکننده و دیده نشدن سایت شما توسط کاربران، می تواند تمام زحمات شما را در راستای ساخت سایت هدر بدهد. بنابراین چنانچه بتوانید بازدید وب سایت خود را به صورت هدفمند افزایش دهید، سایت شما از نظر سئو بهبود یافته و رتبه بهتری در سایت های گوگل و الکسا دریافت خواهید کرد.

افزایش بازدید سایت


بازدید سایت هدفمند با کلیک بوم 


با استفاده از خدمات بازدید سایت کلیک بوم شما می توانید ترافیک هدفمند را از شهرهای مختلف کشور دریافت کنید. این بدان معناست که صرف نظر از بازار هدف خود، می توانید مستقیماً بر ترافیکی که برای رشد به آن نیاز دارید تمرکز کنید.

افزایش بازدید وبسایت چگونه به شما کمک می کند تجارت خود را رونق دهید؟

ترافیک هدفمند به سرعت در اختیار شما قرار می گیرد. در کمتر از 24 ساعت، ترافیکی که سفارش داده اید به سایت شما سرازیر می شود. اما این افزایش بازدید چگونه به شما کمک می کند تجارت خود را رونق دهید؟
درحقیقت با خرید بازدید گوگل سایت شما به لحاظ سئو بهبود پیدا کرده و این می تواند خود منجر به حضور شما در رتبه های بالاتر گوگل شود. حضور در رتبه های بالاتر جستجوگر گوگل نیز می تواند علاوه بر بهبود سئو، باعث افزایش بازدید گوگل برای سایت شما شده و به این ترتیب موجب رونق کسب و کار شما گردد.

     خودتان در حال رشد ترافیک هستید

البته، شما می توانید با نوشتن محتوا و رشد حضور اجتماعی خود، تعداد بازدیدکنندگان سایت خود را افزایش دهید و این جواب می دهد اما این روشی زمان بر است. زمانی زیاد!
وقتی فعالیت اصلی شما بازاریابی، رسانه های اجتماعی و بازاریابی محتوا است، به طور متوسط وب سایت شما 3 سال طول می کشد تا به درآمدزایی برسد.
اما با خرید بازدید سایت دیگر لازم نیست که آنقدر صبر کنید ...

خرید ترافیک وب سریع!

ما احساس می کنیم خرید بازدید گوگل هدفمند باید آسان، سریع و شفاف باشد.
با سرویس های ما در کلیک بوم، می توانید تنها در مدت 3 دقیقه، شروع به دریافت ترافیک فوری هدفمند وب سایت کنید. قیمت گذاری شفاف، پنل کاربری آسان برای استفاده و بدون نیاز به
پیشبرد از جمله مزایای ما در خرید بازدید سایت سریع است.بنابراین اگر به دنبال یک روش اثبات شده و کارآمد برای به حداکثر رساندن فوری تعداد بازدیدکنندگان هستید، به محل مناسبی
رسیده اید. شما می توانید بلافاصله نتایج کار ما را مشاهده کنید.
افزایش بازدید رپورتاژ


یکی از مواردی که ارزش و اثر بخشی یک رپورتاژ را افزایش می دهد بازدید از رپورتاژ می باشد. سایت کلیک بوم با ارائه سرویس موبایلی این امکان را به شما مشتریان عزیز می دهد که لینک رپورتاژ خود را در سرویس بازدید موبایلی کلیک بوم قرار داده و از این طریق بازدید کننده های کلیک بوم که بازدید کنننده واقعی هستند را روانه صفحه بازدید رپورتاژ خود نمایید.


ما در کلیک بوم چگونه ترافیک واقعی انسانی را به وب سایت شما تحویل می دهیم ؟


حتما می دانید که فاکتورهایی نظیر باز کردن سایت از طریق جستجوگر گوگل، مدت زمان ماندگاری کاربر در سایت، ورود مجدد یک فرد با یک آی پی مشخص و همچنین کلیک بر روی پیوند های داخلی سایت در کیفیت بازدید سایت اثرگذار است.
بنابراین افزایش بازدید وبسایت در کلیک بوم به این صورت است که بازدید کننده از طریق موتور جستجوگر گوگل سایت شما را هر 24 ساعت یک مرتبه باز کرده و در مدت زمان 120 ثانیه در آن حضور خواهد داشت. 
بازدیدکننده واقعی ما همچنین با کلیک بر روی صفحات و پیوندهای داخلی سایت، می تواند باعث ایجاد رتبه خوبی در جستجوگر گوگل برای شما باشد. علاوه بر این، شما می توانید آمار بازدیدها با آی پی های مشخص ایرانی از سراسر کشور را از طریق ابزارهای گوگل آنالیز و Moz به طور کامل مشاهده و بررسی نمایید.

پیش نیازهای خرید بازدید سایت از کلیک بوم

1. فقط روی بازدید تمرکز نکنید!

تولید محتوای هدفمند و با کیفیت، ایجاد لینک بیلدینگ، سئو Off Page و ... از جمله پیش نیازهای اولیه خرید ترافیک سایت هستند. درواقع چنانچه سایت شما ترافیک زیادی نیز دریافت کند و در رتبه های بالاتر گوگل قرار گیرد، اما کاربرپسند نباشد یا محتوای مفیدی را در اختیار کاربران هدف قرار ندهد، نمی تواند رشد کند.

2. اصل تفکیک صفحات به ازای هر کیورد را جدی بگیرید


Landing Page های سایت شما بایستی به دقت براساس کلمات کلیدی ایجاد و تفکیک شده باشند. درواقع شما باید برای موضوعات متفاوت خود، کیبوردهای مشخصی را در نظر گرفته و به ازای هر کدام یک صفحه بسازید.

بازدید گوگل

3. خرید ورودی ارگانیک برای کیوردهای مختلف 


دقت کنید که خرید بازدید گوگل تنها برای کلمه کلیدی مورد نظر شما طبیعی نیست و ترافیک غیرطبیعی از گوگل دریافت می کنید که ممکن است حتی برای سایت شما مضر باشد. بنابراین پیشنهاد ما در کلیک بوم آن است که برای کیوردهای مختلف مربوط به خود به طور مثال برند تنها یا کیبورد همراه با برند خرید بازدید گوگل را انجام دهید.


دانلود فیلم عملکرد سرویس گوگلی لطفا برای آشنایی بشتر با سرویسهای کلیک بوم  فیلم ها را دانلود و مشاهده نماییدو برای خریدبازدید( بازدید موبایلی -بازدید  ورودی گوگلی)  به صفحه خرید بازدید مراجعه نمایید. دانلود فیلم عملکرد سرویس موبایلی
گزارش لحظه ای
گزارش لحظه ای
گزارش نموداری
گزارش نموداری
گزارش هر کلیک
گزارش هر کلیک
قوانین برای اگهی دهندگان
 • از پذیرش سایت های فیلتر شده و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و فروش اکانت های عبور از فیلترینگ، معذوریم .
 • طبق ماده 3 آیین نامه اجرایی ماده 7 قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است .
 • از خدمت رسانی به سایت های دانلود فیلم، موزیک و سریال های غیر مجاز و فروشگاه های محصولات غیر مجاز معذوریم.
 • وبسایت های که از کد های پاپ آپ خودکار و آی فریم و موزیک استفاده می کنند تایید نخواهند شد.
 • برای استفاده از سرویس بازدید گوگلی کلیک بوم  بعد از تایید سایت باید کد وب سرویس در هدر سایت شما قرار گیرد.
 • درصورتی که آگهی دهنده هستید و به اشتباه در قسمت کلیک کنندگان ثبت نام کردید  در قسمت تماس با ما سایت به ما اعلام نمایید تا کاربری شما اصلاح شود.


 • برای شروع کار ابتدا صفحه سوالات متداول مربوط به کلیک کنندگان را بطور کامل مطالعه نمایید سپس در صفحه ثبت نام  در قسمت  کلیک کنندگان ثبت نام کرده ، بعد از ورود  فایل راهنما و فیلم  آموزشی را با دقت مشاهده نمایید.
 •  ثبت نام و دریافت امتیاز فقط از طریق شارژ مستقیم برای شماره های اعتباری همراه اول ، ایرانسل، رایتل امکان پذیر است و امکان دریافت نقدی امتیاز وجود ندارد.
 • هر کلیک کننده در سیستم کلیک بوم در 24 ساعت یکبار و با یک ای پی از ایران  میتواند کلیک نماید و گزارش کلیک خود را در پنل مشاهده نماید.
 • سیستم کلیک موبایلی کلیک بوم فقط از طریق گوشی همراه یا تبلت قابل کلیک کردن می باشد .
 • کاربری کلیک کنندگانی که طبق فیلم آموزشی و راهنما کلیک انجام ندهند بالافاصله توسط سیستم خودکار کلیک بوم  مسدود می گردد .