Real Time Web Analytics
مقلات مرتبط ....

تجزیه و تحلیل وب سایت با hypestat

نوشته شده توسط مدیر سایت0نظر

این سایت یکی از قویترین سایتهای تجزیه و تحلیل وب سایت می باشد که به وب مسترها و مدیر سایتها این امکان را می دهد که سایتهای خود و حتی سایتهای رقبای خود را تجزیه و تحلیل کنند و پیشرفت خوبی در سئو سایت خود داشته باشید .

ادامه مطلب

معرفی سایت الکسا

نوشته شده توسط مدیرسایت0نظر

سایت الکسا از زیر مجموعه های سایت بزرگ فروشگاه اینترنتی آمازون می باشد.که در این مقاله قصد داریم قسمت های مختلف این سایت را معرفی و با امکانات آن آشنا شویم.با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

آموزش خرید بازدید کلیک بوم

نوشته شده توسط مدیر سایت0نظر

طی این مقاله آگهی دهندگانی که قصد خرید بازدید موبایلی یا بازدید ورودی گوگل را از سایت کلیک بوم دارند به راحتی می توانند کمپین خود را ایجاد و خریداری نمایند.

ادامه مطلب

آموزش تصویری ساخت نقشه سایت (sitemap)

نوشته شده توسط مدیر سایت0نظر

سایت مپ فایلی است که در آن کلیه آدرس صفحات وبسایت شما در آن قرار میگیرد و اطلاعاتی همچون محتوای سایت و نحوه ی ساختار سایت به موتور جستجو گوگل و دیگر موتورهای جستجو گرمی دهد. خزنده های موتورهای جستجوگر مانند googlebot ابتدا اطلاعات این فایل‌ها را خوانده و شروع به بررسی هوشمندانه تر سایت شما وایندکس گذاری می نماید.

ادامه مطلب

آشنایی با ابزار گوگل ترندز (Google Trends)

نوشته شده توسط مدیر سایت0نظر

گوگل ترند یا گوگل ترندز (به انگلیسی Google Trends) یکی از بهترین و پراهمیت ترین ابزارهایی است که وب مسترها و متخصص سئو از آن استفاده می کنند. در حقیقت ابزار قدرتمند گوگل ترند آمارجستجو کلمات جستجو کلیدی شده در زمان مشخص و یا در مکان جغرافیایی خاصی که از طرف کاربر مشخص می شود را تعیین می کند.

ادامه مطلب

نقش شبکه های اجتماعی در افزایش بازدید سایت

نوشته شده توسط مدیر سایت0نظر

درست است که شبکه های اجتماعی تاثیر مستقیمی بر روی سئو وبسایت ندارند، اما به طور غیر مستقیم تاثیرگذارند. اما با فعالیت در شبکه های اجتماعی و مجبوب شدن بین کاربران در شبکه های اجتماعی می توان ترافیک سایت را افزایش داد.

ادامه مطلب

SEMrush ابزار کاربردی در سئو سایت

نوشته شده توسط مدیر سایت1نظر

امروز تصمیم داریم سایتی را به شما معرفی کنم که در سئو سایت بسیار کاربردی و مفید می باشد و قسمت های مختلف سایت شما را بررسی کرده و اشکالات سایت را به شما گزارش می دهد همچنین می توانید تنظیم نمایید هر هفته گزارش بررسی ها را برای شما از طریق ایمیل ارسال نماییدتا از وضعیت سایت خود مطلع شوید .

ادامه مطلب

روشهای افزایش بازدید سایت

نوشته شده توسط مدیریت0نظر

افزایش بازدید سایت بخش جدانشدنی نگرانی وب مسترها میباشد.در این مقالات قصد داریم روش های نوین افزایش بازدید سایت را آموزش دهیم.تمامی این روش های براساس تجربیات تیم کلیک بوم و مقالات سایتهای خارجی معتبر میباشد.

ادامه مطلب

ویرایش Url صفحه ی Linked in

نوشته شده توسط مدیریت 0نظر

لینکدین یک شبکه‌ی اجتماعی برای فعالیت‌های مرتبط با کسب‌و‌کار است. این شبکه‌ی اجتماعی بیش از ۴۵۰ میلیون عضو از سراسر دنیا دارد و ۶۱ میلیون بازدیدکننده به‌صورت ماهیانه از آن دیدن می‌کنند.

ادامه مطلب

گوگل وب مسترGoogle Webmaster (قسمت اول)

نوشته شده توسط مدیر سایت1نظر

یکی از ابرازهای مفید و کاربری و رایگان برای وب مسترهای در سئو سایت ابزار WebMaster Tools را معرفی می کنیم سرویس Webmaster Tools گوگل یکی از کاربردی ترین و قدرتمندترین ابزارهای مدیریت و آنالیز سایت برای وبمسترهاست.

ادامه مطلب

گوگل وب مسترGoogle Webmaster (قسمت دوم)

نوشته شده توسط مدیر سایت0نظر

اما ثبت نام در گوگل وبمستر این کمک را به وب مسترها می کند تا متوجه شوید که گوگل وب سایت شما را چگونه می بیند و برای بهینه سازی وبسایت خود چه مواردی را باید برطرف و رعایت نمایید.

ادامه مطلب