124
مقلات مرتبط ....
دسته بندی مقالات

تجزیه و تحلیل وب سایت با hypestat

نوشته شده توسط مدیر سایت0نظر

ابزارهای آنالیز وب سایت ها و نقش آن در سئو

شاخص های بسیاری برای سنجش میزان کیفیت و پیشرفت یک وب سایت وجود دارد. این شاخص ها در حقیقت اعداد و ارقامی هستند که سرویسهای معروفی مثل سایت گوگل - سایت الکسا-سایت موز و سایت  SEMrush  برای رتبه بندی سایتهای اینترنتی ارائه می دهند.اما اگر تمامی این شاخص ها در کنار هم یک جا جمع شوند و ارائه شوند یک دید جامعی را می تواند به مدیران سایتها و وب مسترها یا حتی بازدیدکنندگان و مشتریان آن وب سایت بدهد.با باز کردن سایت hypestat.com صفحه ای مطابق صفحه زیر ظاهر میشود که در سمت چپ آن از نظر این سایت برترین سایتها نمایش داده میشود که این لیست دائما در حال آپدیت می باشد و در سمت راست آخرین سایتهای که در است سایت مورد آنالیز قرار گرفته اند را نمایش می دهد.


در مستطیل آدرس سایت خود را بطور کامل وارد می نماییم (www.clickboom.ir).بعد از باز شدن گزارش ابتدا یک گزارش مختصری در خصوص تعداد بازدید روزانه سایت کلیک بوم  و ای پی سرورو موقعیت سرور کلیک بوم و.....ارائه می دهد.

در قسمت بعد بصورت دقیق تر آمار بازدید وب سایت بصورت حدودی در روز و یکماه اخیر را نمایش می دهدو در پنجره بعدی رنک الکسا بصورت عددی و میزان ترافیک در آن را بصورت نموداری نمایش می دهد و در قسمت آخر تصویر می بینید که درصد ترافیک وارد شده در سایت (مستقیم  یا از سایت دیگری یا موتور جستجوگر( ورودی گوگل) یا از طریق شبکه های اجتماعی ) گزارش می دهد.


در تصویر زیر رنک دامنه سایت شما و صفحات آن را در سایت MOZ  که بعدا در خصوص این سایت مقاله ای ارائه خواهیم کرد نمایش می دهد.


در تصویر زیر گزارش حدودی از بک لینک های سایت به ما می دهد درصد بک لینک های فالو یا نافالو که بعدا در مقاله ای جداگانه ارائه خواهیم کرد.

در تصویر زیر اطلاعاتی در خصوص تعداد لایک ها و فعالیت و محبوبیت وب سایت در شبکه های اجتماعی را نمایش می دهد.


و در آخر در تصویر زیر اطلاعات در مورد هاست در خصوص کیفیت سرورسایت و موقعیت آن ای پی آن و همچین اطلاعاتی در مورد دامنه و مشخصات مالکیت وب سایت به شما می دهد.


لینک کوتاه این مقاله https://goo.gl/UWac5sآشنایی با سایت hypestat
ابزار hypestat
تحلیل وب سایت با hypestat
نظر دهید