134
مقلات مرتبط ....
دسته بندی مقالات

سئو چیست؟

نوشته شده توسط مدیریت سایت0نظر

سئو و بهینه سازی سایت یکی از موارد هست که صاحبان کسب و کار باید توجه زیادی به آن داشته باشند چون باعث افزایش بازدید از سایت آنها میشود.

SEO و چگونگی کار برای مشاغل کوچک چیست؟

آیا می خواهید بدانید سئو  چیست و چگونه کار می کند؟ ما این مقاله به زبان ساده ا از مجموعه مقالات بلاگ  کلیک بوم برای شما تهیه کرده ایم.پس با ما در سایت کلیک بوم همراه شوید.

یکی از مهترین سوالهای که در ذهن مشتریان ما که  تاکنون فضای سنتی حاکم  را تجربه کرده اند و می خواهند از این به بعد هم در حوزه اینترنتی فعالیت کنند این است که سئو چیست و چگونه کار می کند؟ برای مشاغلی که به تازگی شروع به ساخت وب سایت یا فروشگاه اینترنتی کرده اند و یا به طراحی مجدد وب سایت اقدام می کنند ، بهینه سازی موتور جستجو یا SEO می تواند کمی ترسناک و وحشتناک باشد.

اگر در مجموعه خود یک نیرو با تجربه SEO ندارید، اصلا نگران نباشید ما به شما کمک میکنیم با مطالعه این مقاله آگاهی نسبی نسبت به سئو پیدا کرده و همین حالا در مسیر بهبود رتبه سایت خود در موتورهای جستجوگر از جمله گوگل  قدم بردارید.

ما همچنین برخی از اصولاولیه سئو را در این مقاله پوشش می دهیم تا بتوانید بهتر بفهمید که چگونه سئو وبهینه سازی سایت کسب و کار شما را تحت تأثیر قرار می دهد و  در آخر به شما می گویم که برای شروع کار چهکارهای را باید زودتر انجام دهید تا نتیجه سریعتری را بگیرد.

SEO چیست و چگونه کار می کند؟


 SEO چیست

SEO مخفف کلمه مخفف بهینه سازی موتورهای جستجو است و این فرایند بهینه سازی وب سایت شما برای دریافت بازدید مفید و همچنین دیده شدن بیشتر  بدون پرداخت هزینه از صفحه نتایج موتور جستجو است.

به عبارت دیگر ، SEO شامل ایجاد تغییرات خاصی در طراحی وب سایت و مطالب شماست که سایت شما را برای موتور جستجو جذاب تر می کند. شما این کار را انجام می دهید به این امید که موتور جستجو وب سایت شما را به عنوان یک نتیجه برتر در صفحه نتایج موتور جستجو نمایش دهد.