119
مقلات مرتبط ....
دسته بندی مقالات

نقش شبکه های اجتماعی در افزایش بازدید سایت

نوشته شده توسط مدیر سایت0نظر

تاثیر شبکه های اجتماعی بر افزایش بازدید سایت و سئو سایت بر کسی پوشیده نیست در این مقاله سعی داریم به این مهم بپردازیم.

شبکه اجتماعی وافزایش بازدید سایت

مزایای استفاده از شبکه های اجتماعی:

• افزایش بازدید سایت

بهبود رتبه الکسا سایت

• بهبود جایگاه سایت در نتایج موتورهای جستجو(سئو سایت)

• برند شدن کالا و محصولات شما و در آخر سایت شما

• معرفی کالا و خدمات وو بسایت خود در بین کاربران شبکه اجتماعی


آیا می خواهید بدانید مزایای استفاده از شبکه های اجتماعی چیست و چه نقشی در سئو سایت شما دارد؟ ما این مقاله به زبان ساده ا از مجموعه مقالات بلاگ  کلیک بوم برای شما تهیه کرده ایم.پس با ما در سایت کلیک بوم همراه شوید.

اما در این قسمت قصد داریم شبکه های اجتماعی که بیشترین کاربر را دارد به شما معرفی نماییم.

شبکه اجتماعی فیس بوک

شبکه  اجتماعی فیسبوک

  کاربران شبکه  اجتماعی فیسبوک در کل جهان بسیار زیادمی باشد و امکانات زیادی در اختیار کاربران و شرکت ها همانند ارسال همزمان متن و نوشته، ویدئو وتصاویر وبخش نظرات قوی استفاده از این شبکه اجتماعی در سایت میتواند تاثیر زیادی بر جذب کاربران به سایت، ایجاد ارتباط دوطرفه و می تواند در سئو سایت شما داشته باشد و تقریبا برای هر وبسایت و در هر زمینه فعالیتی مناسب است.امکاناتی مانند لایک وبه اشتراک گذاشتن مطالب دراین شبکه اجتماعی فرصت مناسبی برای معرفی برند به شما به کاربران این شبکه اجتماعی و در آخر باعث افزایش بازدید وب سایت شما خواهد شد.

شبکه اجتماعی توییتر

شبکه  اجتماعی توییتر

توییتردر میان شبکه های اجتماعی که بسیار مجبوب و در بین کاربران شبکه های اجتماعی در کل جهان است توییتر سریعترین راه ارتباط با مخاطب است. توییتر یکی از بهترین و محبوبترین  ابزار بازاریابی آنلاین می باشد و می تواند برای افزایش بازدید بسیار مفید باشد.

شبکه اجتماعی لینکدین

شبکه  اجتماعی  لینکدین

  شبکه اجتماعی لینکدین با طول عمر بیش از 10 سال با هدف رساندن ارتباط مشاغل و کاربرهای شغلی مخلتف و تبادل نظرات و مطالب مختلف به همدیگر که تصمیم دارند شغل خود را  شروع کرده و وارد بازار کار میخواهند شوندبسیار مفید است.از مهمترین مزایای این شبکه اجتماعی یافتن شماره تماس و سایت مورد نظر است که میتواند به ایجاد ارتباط و برند سازی کمک کند.بیشتر افراد بزرگ در این سایت ها با مشخص کردن نوع فعالیت خود شروع به عضو گیری و فعالیت خود را شروع و حتی نیروهای خود را از سرتاسر جهان جذب می نمایند.همانطور که در مقاله ای که قبلا در مورد آدرس لینکدین ارائه کردیم شما می توانید در این شبکه اجتماعی یک ادرس منحصر به فرد داشته باشید و با اشتراک گذاشتن این آدرس باعث محبوب شدن بین کاربران این شبکه اجتماعی شوید.

شبکه اجتماعی گوگل پلاس

شبکه  اجتماعی   گوگل پلاس

+google  یا به زبان فارسی گوگل پلاس  یک شبکه اجتماعی قدرتمند از سایت گوگل می باشد سایت  گوگل همواره کاربران خود را به استفاده از این شبکه اجتماعی دعوت کرده است و معتقد است که علاوه بر اینکه میتوانیدبه کمک این شبکه اجتماعی بازدیدسایت خود را افزایش دهید میتواند نقش بسیار مهمی در سئو و بهینه سازی شما داشته باشد .

شبکه اجتماعی انیستاگرام

شبکه  اجتماعی   اینستاگرام 

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بسیاد قوی و محبوب تصویری و متعلق به شرکت فیسبوک می باشد. این شبکه اجتماعی در اکتبر 2010 راه اندازی شد و هم اکنون بیش از 700 میلیون کاربر فعال در سرتاسر جهان دارد. بیشتر کاربران  این شبکه اجتماعی برای میتواند در برند سازی محصولات یا خدمات شما می تواند بسیار مفید باشد همچنین شما می توانید با فعال بود و اشتراک گذاشتن مطالب تصویری و ویدویی خود کاربران این شبکه اجتماعی را به سایت خود هدایت نمایید و این موضوع می تواند باعث افزایش بازدید سایت شما شود .