113
مقلات مرتبط ....
دسته بندی مقالات

روشهای افزایش بازدید سایت

نوشته شده توسط مدیریت0نظر

تکنیکهای افزایش بازدید سایت که نقش مهمی در بهینه سازی و سئو سایت شما دارد را در این مقاله بررسی خواهیم کرد.چگونه آمار بازدید سایت را افزایش دهیم ؟


روش اول : محتوا مناسب و بروز


سعی کنید  همواره در وب سایت  خود مطلب جدید اضافه نمایید ، مطالبتان تازه باشد یا حداقل ان ها را با ذکر منبع آن بنویسید ، سعی کنید در متن خود از واژه ها کاربردی و جذابی استفاده نمایید تا کاربران  مشتاق مطالعه کامل آن و پیگیر مقالات جدید شما شوند .
متاسفانه بعضی از وب مسترها دیده شده است  مطلبی را از دیگر سایتها کپی کرده ودر سایت خود قرار می دهند وحتی منبع آن را هم درج نمیکنند این کار علاوه بر اینکه طبق الگوریتمهای جدید گوگل شامل جریمه و افت سئو سایت شما خواهد شد کاربران خود را هم بعد از مدتی از دست خواهید داد .

روش دوم : عنوان مناسب و جذاب


عنوان  مناسب در  روزنامه ها و نشریات هم  استفاده می شود به این صورت که اگر یک روزنامه ای در یک دکه روزنامه فروشی یک تیتر جذاب داشته باشد خواننده را ترغیب به خرید آن روزنامه یا نشریه خواهد کرد. در سایت های خبری هم مدیران سایتهای علاوه بر محتوا سعی می کنند تیتری مناسب برای مطلب خود انتخاب کنند ، توصیه میشود اگر به دنبال افزایش بازدید کننده از سایت خود هستید حتما تیتری جذاب و کوتاه انتخاب نمایید در حقیقت با انتخاب یک تیتر جذاب کاربر را ترغیب می کنید بقیه مطالب را بطور کامل مطالعه نمایید .


روش سوم : استفاده از تصاویر


سعی کنید در هر مطلبی که دروب سایت خود منتشر می کنید دارای تصاویر مرتبط با آن باشدالبته تصویری که بهینه سازی برای سئو سایت شده باشد ، چرا که متن تنها باعث خستگی چشم خواننده آن مطلب می شود وبرای کاربر جذابیت مطالعه کامل آنرامطلب از دست بدهد .سعی نمایید از عکساهای مرتبط با موضوع خودبا کیفیت و بروز استفاده نمایید.
      

   روش چهارم :  ساخت  ویدئو جذاب

شاید قسمتی از مقاله یا نوشته شما نیاز به توضیح زیادتر داشته باشد که نوشتن توضیحات بیش از حد باعث خستگی کاربران شود در این حالت می توانید از ویدئو یا اسلایدهای مناسب استفاده نمایید و حتی برای این کار می توانید ویدئو خود را در سایتهای اشتراک ویدئو قرار داده ( سایت آپارات ) و آدرس ویدئو خود را در مقاله خود قرار دهید .


 
روش پنجم : اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

در دنیای دیجتال امروزهمه مطالب و مقاله های خود را میتواند به اشتراک گذاشته شود  اکثر وب مسترهای حرفه ای سعی میکنن با اشتراک گذاری مطالب خود در شبکه های اجتمای  بخصوص تویتر،انیستاگرام و تلگرام  بازدید کننده های خود را به بازدید از سایت خود ترغیب کنند .تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو و بهینه سازی نیز امری غیر قابل انکار است.


 توجه :حتما بعد از انجام هر کدام از مراحل بالا توسط ابزارهای آمارگیر بازدید سایت  یا  ابزار قدرتمند گوگل آنالیز  نتیجه هر کدام را جداگانه مورد ارزیابی قرار دهید تا دقیقا ببینید کدام روش نتیجه بهتری نسبت به بقیه موارد در وب سایت شما دارد. شما با کمک گرفتن از سایتهای افزایش بازدید و خرید بازدید می توانید جایگاه خوبی درسایت  گوگل پیدا کنید و بعد از قرار گرفتن در صفحه اول گوگل این امر باعث افزایش بازدید سایت شما خواهد شد .لینک کوتاه این مقاله https://goo.gl/xW5dX3افزایش بازدید
افزایش بازدید کننده واقعی
افزایش ورودی گوگل
بازدید سایت
خرید بازدید
خرید بازدید سایت
نظر دهید