115
مقلات مرتبط ....
دسته بندی مقالات

SEMrush ابزار کاربردی در سئو سایت

نوشته شده توسط مدیر سایت1نظر

SEMrush ابزار کاربردی و قدرتمند در زمینه سئو سایت می باشد که اکثر وب مسترها برای آنالیز وب سایت خوداز این ابزار قدرتمند استفاده می نمایند.

 SEMrush ابزار

آیا می خواهید ابزار  SEMrush چیست و چگونه کار می کند؟ ما این مقاله به زبان ساده ا از مجموعه مقالات بلاگ  کلیک بوم برای شما تهیه کرده ایم.پس با ما در سایت کلیک بوم همراه شوید.

معرفی ابزار قدرتمند SEMrush

یکی از اهداف اصلی وب مسترها  بهبود وضعیت سئوی وب سایتشان است مثلا بررسی آماربازدیدوب  سایت خود در اثر افزایش ورودی گوگل از طریق موتورهای جستجو گر همانندگوگل است. SEMRUSH یکی از آن ابزارهای پیشرفته  است که می تواند به افزایش بازدید سایت و پیشرفت سایت در خصوص سئو وب سایت کمک شایانی کند. در این مقاله ما سعی داریم بصورت کلی با امکانات این سایت شما را آشنا کنیم .

ثبت نام در ابزارSEMrush

توصیه می کنم برای شروع عضو این سایت شوید. عضویت در این سایت در مدت 14 روز رایگان و بعد از این مدت باید مبلغ 150 دلار با کارتهای اعتباری پرداخت نمایید ولی شما می توانید تو این مورد استفاده مفیدی از این وب سایت نمایید و کلیه موارد سایت خود را بررسی نمایید و نکات کاربری لازم را از این سایت بیاموزید.بعد از عضویت در این سایت مطابق تصویر زیر در قسمت داشبورد (Site Audit) رفته و آنرا انتخاب می نماییم.

SEMrush Dashboard

در مرحله بعد مطابق تصویر  گزینه Create new Project  را انتخاب می نماییم . Site Audit

توجه :در مراجعه های بعدی به این سایت مطابق تصویر زیر کافیست به این قسمت آمده و دامنه خود را انتخاب نمایید .


بعد از انتخاب ادرس سایت خود صفحه ای بامشخصات زیر ظاهر می گردد که بعد از تکمیل قسمت های مختلف آن البته برای یکبار می تواند اطلاعات خوبی در مورد وب سایت شما برای شما نمایش دهد .

SEMrush Site Audit

امکانات ابزار SEMrush

اما خلاصه امکاناتی که این صفحه در اختیار ما قرار می دهد :

- بررسی بک لینکهای متصل به وب سایت و همچنین توانایی هر بک لینک برای سایت شما

- بررسی فعالیت شما در شبکه های اجتماعی (توجه داشته باشید برای  استفاده از این امکان باید دسترسی به اکانت هر کدام از شبکه های اجتماعی خود را به این وب سایت دهید .

-در قسمت دیگر از این داشبود می توایند کلمات کلیدی که برای شما اهمیت دارد معرفی کرد تا از این لحظه هر روز موقعیت وب سایت شما بر اساس کلمات کلیدی بررسی و به شما میزان صعود یا نزول وب سایت شما بر اساس هر کلمه کلیدی نمایش داده شود.همچنین در این قسمت از شما میخواهد رقبای خود در این کلمات کلیدی را به شما معرفی کرده تا آن را نیز بررسی نمایید .

-در این سایت شما می توانید اکانت گوگل وب مستر و گوگل آنالیز خود را وارد کرده تا آنها هم مورد بررسی قرار دهد و اطلاعات جامع تری به  در مورد آمار بازدید سایت شما نمایش دهد .

- در قسمت دیگری از این سایت از شما میخواهد ایمیل خود را وارد نمایید تا با زمانی که شما تعیین می نمایید گزارش را در طول هفته برای شما ارسال نمایید .

-این ابزار در کنار ابزار رایگان گوگل مثل گوگل آنالیتیک یا گوگل کنسول (وبمستر سابق) می تواند بسیار مفید برای وب مسترها باشد.لینک کوتاه این مقاله https://goo.gl/sw2jB6


آشنایی با سایت SEMrush
آموزش SEMrush
بررسی آمار بازدید سایت
مقاله های سئو سایت
نظر دهید
ساغر اقایی
1396/10/06

تشکر از مقاله عالیتون از این سایت استفاده کردم بسار مفید هست لطفا اگر راهی وجود دارد که این مدت 14 روز را بیشتر کنیم لطفا اطلاع رسانی کنید .