free web page hit counter
125
مقلات مرتبط ....

آمارگیربازدید سایت

نوشته شده توسط مدیر سایت0نظر

با افزایش توجه وبمستران به رتبه سایتشان در الکسا و تعداد ورودی گوگل، نصب آمارگیربازدید سایت مناسب و تحلیل آمار وبسایت از اولویت های مهم و اصلی هروب سایتی می باشد. در این مقاله سعی داریم ابتدا نیازهای یک وب مستر از آمارگیر سایت را بررسی نماییم و در مرحله بعدی چندین آمارگیر سایت خوب را به شما معرفی نماییم.


پارامترهای مهم در بررسی آمار بازدید سایت

آمارگیر سایت ها  اطلاعات زیادی را در اختیار وب مسترها قرار میدهد اما باید بدانیم کدامیک از این اطلاعات اهمیت ویژه ای برای ارتقا در بهبود رتبه الکسا و جایگاه سایت ما در گوگل دارد

1- بازدید کنندگان روزانه وب سایت

یکی از مهمترین اطلاعاتی که یک آمارگیر می تواند در اختیار ما قرار دهد تعداد بازدید کننده سایت در طول روز بر اساس ساعت های مختلف با ای پی ها متفاوت می باشد.همچنین این آمارگیرها میانگین حضور بازدید کننده را در اختیار ما قرار می دهد.

2-ورودی از سایت های مختلف

اگر شما برای وب سایت خود کمپین های تبلیغاتی مختلفی را در سایتهای مختلف ایجاد کرده اید توسط یک آمارگیر قوی می توانید تعداد ارجاع کنندگان از هر وب سایت را به تفکیک سایت بطور دقیق بررسی نمایید این اطلاعات به شما کمک می کند که ایا کمپین تبلیعاتی شما باز خورد مناسبی در آن سایت دارد یا ندارد.

3-ورودی از موتوهای جستجوگر

یکی از اطلاعات بسیار مفید در آمارگیر بازدید سایت تعداد ورودی روزانه از موتورهای جستجوگر می باشدکه حتی در آمارگیرهای مطرح به شما  دقیقا کلمه کلیدی که کاربر جستجو کرده است را نمایش می دهد و شما می توانید به کمک آن دقیق تر به تجزیه و تجلیل کلمات کلیدی خود بپردازید.

4-دریافت گزاش کامل بازدید سایت

در آمارگیرها این امکان به شما داده شده است که بازدیدهای روزهای قبل و حتی ماه قبل خود را بررسی نمایید کمکی که این گزارشات به شما می کنند می توانید دقیق تر بازدید کنندگان سایت خود را ارزیابی کنید.

معرفی چند آمارگیر بازدید سایت

1- سایت histats

یکی از معروفترین آمارگیر وب سایت می باشد که دقت این آمارگیر بسیار بالا و رایگان می باشد و حتی بسیاری از سایتهای بزرگ هم از این آکارگیر استفاده می نمایند.


2- سایت clicky

این ابزار یکی ا ز معروفترین ابزار تجزینه و تحلیل بازدید سایت می باشد که زمان بازدید کاربر را بطور کاملا دقیق بررسی می نماید و  اطلاعاتی در مورد منابعی که افراد از آنجا به سایت شما دسترسی دارند و ایا ابزار نیز رایگان می باشد.