122
مقلات مرتبط ....
دسته بندی مقالات

آموزش خرید بازدید کلیک بوم

نوشته شده توسط مدیر سایت0نظر

در این مقاله سعی داریم به آموزش خرید بازدید سایت کلیک بوم و همچنین آموزش بازدید گوگل کلیک بوم را مورد بررسی قرار دهیم.

راهنمای خرید بازدید کلیک بوم

همانطور که میدانید کلیک بوم ابزاری برای بهبود سئو سایت می باشدهمچنین می توانیدبرای بهبودجایگاه خود از مقاله های کلیک بوم هم استفاده نمایید.لطفا قبل از شروع مطالعه این مقاله قسمت سوالات متداول سایت با دقت مطالعه نمایید. 

آموزش خرید بازدید سایت

بازدید سایت یکی از مهترین موارد در سئو و بهینه سازی سایت می باشد که درآموزش زیر در نظر داریم  روش خرید بازدید سایت از سایت کلیک بوم که کلیه بازدید کنندگان سایتها در کلیک بوم بازدید کننده واقعی هستند.

آموزش خرید بازدید گوگل

بازدید گوگل یکی فاکتورهای موثر در سئو و بهینه سازی سایت می باشد که سایت گوگل همواره آن را در نظر می گیرد و افزایش ورودی گوگل همیشه دغدفه وب مسترها می باشد که همگی آنها به دنبال افزایش آن از طریق ترافیک واقعی با از طریق خرید ورودی گوگل از سایتهای مثل سایت کلیک بوم می باشند.در آموزش زیر ما سعی داریم بطور کامل به این مهم بپردازیم.


ثبت نام در کلیک بوم به عنوان آگهی دهنده


لطفا برای آشنایی با سرویس های کلیک بوم  صفحه بازدید سایت را مطالعه و فیلم های قرار داده شده در این صفحه را دانلود و با دقت مشاهده نمایید .همچنین در صفحه سوالات متداول سوالاتی که به عنوان آگهی دهنده شاید برای شما پیش بیاد را می توانید مطالعه نمایید و از قسمت خرید بازدید می توانید پنل های متفاوت در سرویس های کلیک بوم را مشاهده نمایید.در صفحه نمونه کار نیز می توانید  سایتهای آگهی دهندگان قدیم یا فعلی کلیک بوم و موقعیت سایت های آنها بر اساس کلمه کلیدی را در سایت گوگل مشاهده نمایید.

ثبت نام آگهی دهنده

مرحله 1 :ثبت نام آگهی دهنده

کافیست به صفحه ثبت نام رفته و قسمت آگهی دهندگان را انتخاب نماییم .
توجه1 :لطفا برای دریافت پیامک های ایجاد و پرداخت کمپین و همچنین اطلاع از زمان تمدید کمپین خود از شماره  همراهی که پیامک تبلیغاتی آن را مسدود نکرده اید استفاده نمایید.بعد از ثبت نام کلمه عبور به شماره همراه و ایمیل شما ارسال می گردد و سپس به قسمت ورود مراجعه کرده و وارد پنل داشبورد خود می شویم .

توجه 2 : اگر بعد از ثبت نام متوجه شدید به اشتباه به عنوان کلیک کننده ثبت نام کردید در صفحه تماس با ما اعلام نمایید تا کاربری شما  به آگهی دهنده تغییر یابد.

ثبت کمپین کلیک بوم

سفارش خرید ورودی گوگل

مرحله 2: ثبت کمپین (انتخاب سرویس افزایش بازدید)

در سمت راست داشبورد مدیریت کمپین آگهی را انتخاب می نماییم. در صفحه باز شده در قسمت عنوان اسم مجموعه یا شرکت خود را وارد می نماییم.در قسمت کلمه کلیدی ،کلمه کلیدی مد نظر خود را وارد می نماییم (مثلا  خرید آسانسور)در قسمت آدرس سایت آدرس اینترنتی سایت خود را از آدرس مرورگر کپی کرده و وارد می نماییم.

توجه 3 :اگر قصد خرید سرویس بازدید موبایلی  را دارید می توانید  آدرس صفحه اول سایت خود یا  آدرس صفحه داخلی خود را نیز وارد نمایید.

در قسمت کالا نوع سرویس بازدید خود را مشخص میکنیم (سرویس موبایلی یا سرویس گوگلی)و تعداد هر بازدید در روز و برای یکماه  انتخاب می نماییم.

توجه 4  : اگر سرویس اتخابی شما سرویس موبایلی است توضیحاتی در حد چند سطر مطابق نمونه در این قسمت می نویسم :

خرید آسانسور|خرید و فروش آسانسور|نگهداری آسانسور|شرکت آسانبر
در آخر در مستطیل طوسی رنگ بنر مجموعه یا شرکت خود را در سایز 500*300 قرار میدهیم.

توجه 5 :از آنجایی که این تصویر در صفحه اول سایت کلیک بوم قرار می گیرد و بازدید کنندگان سایت کلیک بوم هر روز این بنر را مشاهده می نمایند بهتر است یک تصویر مناسب و با کیفیت از مجموعه خود که در آن ادرس سایت و شماره تلفن در آن قرار داده باشد.

ثبت کمپین کلیک بوم

مرحله 2:  تایید سایت

بعد از تایید سایت شما پیامکی از طرف کلیک بوم برای شما ارسال می گردد.بعد ازآن اگر کمپین شما کمپین موبایلی است در قسمت پرداخت من کمپین خود را پرداخت می نماییم درصورتیکه که کمپین شما کمپین گوگلی می باشد به قسمت وب سایتهای من رفته و کد وب سرویس خود را در هدر سایت خود قرار داده و به مدیریت از طریق چت آنلاین یا تماس با ما سایت اعلام نمایید.

توجه 6 : کد وب سرویس در کمپن گوگلی به این دلیل است که کلیک کننده ای که از طریق سایت گوگل وارد سایت شما می شود سایت کلیک بوم از حضور کلیک کننده مطلع و حضور 120 ثانیه کلیک کننده در سایت شما تایید گردد.

توجه 7 :بعد از قرار دادن کد وب سرویس در هدر سایت خود چک نمایید که قسمت های مختلف سایت شما به هم ریختگی نداشته باشد درصورت بروز مشکل با کلیک بوم تماس گرفته تا کد جدید دیگری به شما دهیم.

توجه 8 :اگر قبلا کمپینی  با همین آدرس در کلیک بوم دارید نیازی به تایید سایت نیست و مستقیما بعد از ثبت کمپین پرداخت خود را انجام دهید.

سفارش خرید بازدید گوگل