free web page hit counter
128
مقلات مرتبط ....

نحوه دریافت درگاه پرداخت آنلاین برای سایت

نوشته شده توسط مدیر سایت0نظر

در این مقاله سعی داریم مدیران سایتهای که می خواهند درگاه پرداخت اینترنتی برای فروشگاه اینترنتی خود بگیرند را راهنمایی کنیم.

در دنیای امروز، همه جا سخن از تجارت الکترونیک است. تعداد فروشگاه‌های اینترنتی در جهان  روز به روز بیشتر، اینترنت در دسترس‌ تر و شوق خرید اینترنتی میان مردم هم بیشتر می‌شود. در این میان نقش پرداخت اینترنتی هم پررنگ است. چرا که فروشندگان و هم خریداران برای دردسر کمتر، گرایش بیشتری به این گونه پرداخت دارند.

برای دریافت درگاه پرداخت اینترنتی دو راه وجود دارد.

1- دریافت درگاه از شرکت های ارائه دهنده خدمات پرداخت (PSP)
2-دریافت درگاه از   شرکت های ارائه دهنده خدمات پرداخت واسط

اخذ درگاه پرداخت اینترنتی مستقیمبرای دریافت درگاه  مستقیم  اینترنتی قبل از هر چیز شما باید  مطابق  مقاله  راهنمای برای کسب و کار خود از طریق وب سایت نماد اعتماد الکترونیک اقدام به اخذ نماد اعتماد نمائید.
پس از اخذ نماد اعتماد الکترونیک می توانید با مراجعه به وب سایت شرکت های PSP درگاه مستقیم را دریافت نمایید .( البته معمولا بعد از تایید نماد اعتماد خود شرکت ها به سراغ شما خواهند آمد) پروسه دریافت  درگاه اینترنتی از شرکت های PSP ممکن است  نهایتا 1 یا روز  زمان ببردو مبلغ تراکنش هایدر درگاه شما 24 ساعت بعد به حساب شما واریز می شود
.در ببین درگاه مستقیم درگاه بانک ملت و بانک سامان جزء بهترین درگاههای مستقیم هستند.


درگاه پرداخت اینترنتی از شرکت های واسطه پرداخت

برای اخذ درگاه پرداخت اینترنتی از شرکت های پرداخت واسط در حال حاضر نیازی به داشتن نماد اعتماد و طی نموده مراحل ذکر شده فوق نیست. و تنها با داشتن کارت ملی یا شناسنامه می توانید نسبت به اخذ درگاه پرداخت بانکی اقدام نمائید. درگاه واسط یکی از این نوع شرکت ها می باشد که شما را در این زمینه یاری خواهد نمود. پروسه دریافت درگاه پرداخت بانکی در این روش حداکثر 48 ساعت زمان نیاز دارد.در این روش مبلغ تراکنش ها پس از درخواست واریز به حسابتان واریز می گردد و در ازای ارائه این خدمات کارمزدی از مبلغ شما کسر میگردد. در ببین شرکتهای واسط پرداخت می توانید از شرکتهای آریان پال و زرین پال نام برد.
درگاه پرداخت
درگاه پرداخت اینترنتی
نظر دهید