128
مقلات مرتبط ....
دسته بندی مقالات

نحوه دریافت درگاه پرداخت آنلاین برای سایت

نوشته شده توسط مدیر سایت1نظر

درگاه اینترنتی یکی از موارد ضروری در فروشگاه اینترنتی می باشد که بعد از گرفتن نماد اعتماد الکترونیکی از هر بانکی به راحتی می توانید آن را دریافت نمایید.

آیا می خواهید بدانید نحوه دریافت  درگاه پرداخت آنلاین   برای برای سایت به چه صورت است ؟ ما این مقاله به زبان ساده ا از مجموعه مقالات بلاگ  کلیک بوم برای شما تهیه کرده ایم.پس با ما در سایت کلیک بوم همراه شوید.

نحوه دریافت  درگاه پرداخت آنلاین برای سایت

در دنیای امروز، همه جا سخن از تجارت الکترونیک است. تعداد فروشگاه‌های اینترنتی در جهان  روز به روز بیشتر، اینترنت در دسترس‌ تر و شوق خرید اینترنتی میان مردم هم بیشتر می‌شود. در این میان نقش پرداخت اینترنتی هم پررنگ است. چرا که فروشندگان و هم خریداران برای دردسر کمتر، گرایش بیشتری به این گونه پرداخت دارند.

برای دریافت درگاه پرداخت اینترنتی دو راه وجود دارد.

1- دریافت درگاه از شرکت های ارائه دهنده خدمات پرداخت (PSP)
2-دریافت درگاه از   شرکت های ارائه دهنده خدمات پرداخت واسط

اخذ درگاه پرداخت اینترنتی مستقیمبرای دریافت درگاه  مستقیم  اینترنتی قبل از هر چیز شما باید  مطابق  مقاله  راهنمای برای کسب و کار خود از طریق وب سایت نماد اعتماد الکترونیک اقدام به اخذ نماد اعتماد نمائید.(نیازی به ثبت سایت و دریافت لوگوی ساماندهی نیست)
پس از اخذ نماد اعتماد الکترونیک می توانید با مراجعه به وب سایت شرکت های PSP درگاه مستقیم را دریافت نمایید .( البته معمولا بعد از تایید نماد اعتماد خود شرکت ها به سراغ شما خواهند آمد) پروسه دریافت  درگاه اینترنتی از شرکت های PSP ممکن است  نهایتا 1 یا روز  زمان ببردو مبلغ تراکنش هایدر درگاه شما 24 ساعت بعد به حساب شما واریز می شود
.در ببین درگاه مستقیم درگاه بانک ملت و بانک سامان جزء بهترین درگاههای مستقیم هستند.


درگاه پرداخت اینترنتی از شرکت های واسطه پرداخت

برای اخذ درگاه پرداخت اینترنتی از شرکت های پرداخت واسط در حال حاضر نیازی به داشتن نماد اعتماد و طی نموده مراحل ذکر شده فوق نیست. و تنها با داشتن کارت ملی یا شناسنامه می توانید نسبت به اخذ درگاه پرداخت بانکی اقدام نمائید. درگاه واسط یکی از این نوع شرکت ها می باشد که شما را در این زمینه یاری خواهد نمود. پروسه دریافت درگاه پرداخت بانکی در این روش حداکثر 48 ساعت زمان نیاز دارد.در این روش مبلغ تراکنش ها پس از درخواست واریز به حسابتان واریز می گردد و در ازای ارائه این خدمات کارمزدی از مبلغ شما کسر میگردد. در ببین شرکتهای واسط پرداخت می توانید از شرکتهای آریان پال و زرین پال نام برد.

توجه: همانطور که در مقاله نقش ssl در سئو سایت بیان کردیم بعد از تغییر به https و درخواست نماد اعتماد دو ستاره درگاه اینترنتی خود را چک نمایید.


درگاه پرداخت
درگاه پرداخت اینترنتی
نظر دهید
maryam
1397/04/03

بنده هم تصمیم به ساخت سایتی دارم که نیاز به درگاه پرداخت اینترنتی دارد. این مقاله خیلی عالی است. ممنون از اطلاعات بسیار ارزنده تون. به امید موفقیت های بیشتر سایت کلیک بوم